Filiżanki do kawy

Nie raz słyszałam stwierdzenie, że “kawa z filiżanki smakuje lepiej, inaczej”. Coś magicznego w tym jest, że kawa podana w filiżance, pozwala na prawdziwe celebrowanie się napojem bogów. Co więcej, kształt, wielkość i kolor filiżanki ma również wpływ na degustację kawy. Podsumowując filiżanka to gwarancja doskonałego smaku i aromatu. W mojej pracowni znajdziecie Państwo filiżanki tworzone ręcznie, z zaangażowaniem i pasją, wykonywane z największą precyzją i starannością. Każda z nich jest ręcznie malowana, dekorowana i wyjątkowa – bo tworzona prosto z serducha.

Eleganckie filiżanki do kawy

Cerama Studio to pracownia gdzie powstają bardzo gustowne i stylowe filiżanki do kawy. Wykonane z wyjątkowo eleganckiej ceramiki. W ofercie występują bardzo okazałe białe filiżanki z elementami złota, czerni, z geometrycznymi wzorami czy elementami kwiatowymi. Nasze filiżanki to połączenie klasycznej linii z nowoczesnymi formami. Ceramika dostosowana jest do mycia w zmywarce i podgrzewania w mikrofalówce.

Oryginalne filiżanki do kawy

Filizanki które oferuje powstają w wyniku ręcznej pracy i stosowanych przez lata technik pracy. Są to zarówno filiżanki dedykowane dla miłośników minimalizmu jak i dla osób szukających bardziej fantazyjnych wzorów. Wszystkie jednak w spokojnej stylistyce z dodatkiem czerni i złota – które podkreślają elegancję i pasują do każdego wnętrza. Filiżanki do kawy są niezwykle oryginalne, dzięki niepowtarzanym wzorom i kształtom.

Nowoczesne filiżanki do kawy

Małe espresso, cappuccino czy kawa flat white – każda z nich podana w wyjątkowej i nowoczesnej filiżance smakuje wyśmienicie. W filiżankach do kawy które tworzę, również przemycam nowoczesne wzornictwo, które sprawdzi się przy codziennym piciu kawy, jak również na specjalne okazje. Ręcznie robiona nowoczesna filiżanka do kawy, to również idealny pomysł na praktyczny i oryginalny prezent. W pracowni dostępne są filiżanki ze spodkiem, który jest zawsze dopasowany do stylu i charakteru.

Filter