Kubki ceramiczne

Kubki ceramiczne od Cerama Studio są wykonywane ręcznie, z niezwykłą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. W naszym sklepie online znajdziesz piękne kubki, z wysokiej jakości ceramiki, ręcznie malowane oraz dekorowane. Kolekcja kubków w której króluje biel, przełamana jest eleganckim zlotem oraz czernią. W pracowni dostępne są różne wzory, modele, kształty oraz pojemności ceramicznych kubków.

Kubki ceramiczne ręcznie robione

Kubki ceramiczne które oferujemy to wysokiej jakości produkt handmade. Tworzymy niepowtarzalne kubki ceramiczne, które wyróżnia unikalne wzornictwo. To prawdziwe rękodzieło tworzone z ogromną starannością i pasją. Dostępne są kubki z różnymi wariantami ucha i finezyjnymi zdobieniami.

Ceramiczne kubki ze złotem

Nasze kubki z kolorem złotym dodają ceramice nutę elegancji, a także ożywiają przedmiot. Ponadto prezentują się bardzo elegancko i dostojnie. Pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i tych utrzymanych w bardziej tradycyjnym klimacie. Ceramiczny kubek ze złotem to idealna propozycja również na wyjątkowy prezent, jeśli chcemy wręczyć komuś coś oryginalnego i danego prosto z serca.

Filter