Filiżanka ceramiczna

Ceramiczna filiżanka to niezwykły przedmiot, który daje możliwość podania kawy czy herbaty w wyjątkowy sposób. W Cerama Studio oferujemy artystyczne filiżanki, które wyróżnia: elegancja, ciekawe wzornictwo i niebanalny styl. Filiżanki ceramiczne niosą ze sobą jakość której nie znajdziemy w tradycyjnych sklepach. Każda z nich tworzona jest z ogromną precyzją i dbałością o każdy detal.

Filiżanki ceramiczne ręcznie robione

W Cerama Studio każda z filiżanek jest ręcznie robiona. W ofercie dostępne są eleganckie, białe, gładkie filiżanki, ale również filiżanki z elementami złota, czarnymi zdobieniami czy finezyjnym uchem. Oferujemy filiżanki w komplecie ze spodkiem, który utrzymany jest w tym samym stylu i pełni praktyczną funkcję. Posiadamy wiele ciekawych wzorów i modeli filiżanek ceramicznych, od klasycznych propozycji po te bardziej wyszukane formy.

Filiżanki do kawy ceramiczne

Filiżanki ceramiczne do kawy które tworzymy, wyróżnia ciekawe wzornictwo i funkcjonalność. Każda z filiżanek jest precyzyjnie wykonana, dekorowana i malowana ręcznie. Niektóre filiżanki zostały wykonane tylko w jednym egzemplarzu, dlatego idealnie mogą posłużyć jako wyjątkowy i niepowtarzalny prezent. Posiadamy wiele ciekawych modeli filiżanek do espresso.

Filter