Filiżanka ceramiczna

Filiżanka ceramiczna to przedmiot, który umili nam poranek z kawą lub herbatą. Co więcej, wpłyną na jeszcze lepszy ich smak. Cerama Studio to miejsce, w którym naczynia i dodatki nabierają zupełnie innego znaczenia. Ręcznie robione filiżanki ceramiczne oprócz tego, że dedykowane są codziennemu użytkowaniu, to ich wzornictwo i zdobienia upiększą Państwa zastawę oraz przykują uwagę gości, podczas uroczystości, czy odwiedzin.

Filiżanki ceramiczne ręcznie robione

Filiżanki ceramiczne handmade mają tę zaletę, że występują w wielu kształtach, kolorach oraz wzorach. Dostępne są również gładkie filiżanki z akcentami ze złota. Filiżanki ceramiczne mogą być w komplecie ze spodkiem, który utrzymany jest w tym samym stylu i pełni praktyczną funkcję, czyli chroni przed zalaniem stołu.

Filiżanki do kawy ceramiczne

Nie ma nic lepszego niż filiżanka gorącej kawy o poranku, do tego ulubiona prasa. Uwielbiamy celebrować każdą chwilę, nadając pozornie prostym, zwykłym czynnościom wyjątkowości. Cerama Studio dokłada wszelkich starań, aby nasze filiżanki umiliły każdą chwilę w codziennym piciu ulubionych trunków. Materiał z jakiego robimy filiżanki jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia i pęknięcia. Dostępne w naszej pracowni filiżanki są dostosowane do mycia w zmywarce i podgrzewania w mikrofalówce.

Filiżanki ceramiczne białe

Filiżanki ceramiczne białe nigdy nie wychodzą z mody i nigdy się nie nudzą. Cerama Studio proponuje unikatowe wersje białych filiżanek w czarne paski, w czarne kropki, ze złotymi wstawkami lub gładkie, jednobarwne. Na specjalne zamówienie możemy wykonać różnobarwne naczynia. Nasze filiżanki wpisują się w różne stylistyki – począwszy od klasycznej linii, po nowoczesne – w formie geometrycznej lub kwiatowej.
Te małe filiżanki idealnie nadają się na przyjęcie gości i pozwalają celebrować wspólne chwile. Filiżanka ceramiczna to mała rzecz, która dodaje magii pozornie prostej czynności.

Filter