Filiżanki do kawy na prezent

Filiżanka hand made to idealny prezent dla każdego kawosza. Filiżanki które tworzę są niepowtarzalne. Są ręcznie robionym dziełem sztuki, które dzięki swojej unikatowości idealnie nadaje się na prezent. Odznaczają się one najwyższą precyzją wykonania i bardzo elegancko się prezentują. Ponadto wiele z nich zostało wykonanych tylko raz, w jednym egzemplarzu lub w niewielkich nakładach. Tym bardziej mogą mieć Państwo pewność, że filiżanka którą podarują na prezent jest naprawdę wyjątkowa. Na specjalne zamówienie wykonuję spersonalizowane filiżanki do kawy, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Filiżanki do kawy na prezent ślubny

Niepowtarzalne i ręcznie robione filiżanki do kawy, wręczone nowożeńcom – to bardzo praktyczny i niepowtarzalny prezent na wspólną drogę. Oryginalne wykonanie ceramicznych filiżanek jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość okazji jaką jest ślub. Ceramika artystyczna to zawsze idealny pomysł na niebanalny prezent. To strzał w 10-tkę dla osób które cenią sobie dobry styl i perfekcyjne wykonanie.

Eleganckie filiżanki do kawy na prezent

Filiżanki dostępne w pracowni Cerama Studio to pełne szyku i elegancji wzory i kształty. Wiele z nich jest wzbogacone eleganckim akcentem, np. w postaci ucha wykonanego z cienkościennej porcelany. Posiadamy bardzo stylowe wersje białych filiżanek w czarne paski, w czarne kropki, ze złotymi wstawkami lub gładkie, jednobarwne. Realizujemy różne wzory filiżanek do kawy na prezent także na specjalne zamówienie. Filiżanka wykonana z pasją i podarowana prosto z serca to najlepszy prezent na wyjątkową okazję.

Filter