Ceramiczne lampiony

Wieczory czy to letnie, czy zimowe mogą być jeszcze bardziej klimatyczne. Porcelanowy lampion wykonany ręcznie z półprzezroczystej cieniutkiej porcelany, to idealna dekoracja każdego wnętrza. Lampiony pasują do różnych rodzajów świec oraz wkładów tee-light. Światło przechodzące przez porcelanę daje piękne efekty reliefowe i tworzy we wnętrzu niesamowitą atmosferę. Ręcznie robione lampiony są gwarancją unikalności.

Ceramiczne lampiony do ogrodu

Lampiony ceramiczne idealnie wpasują się w wystrój każdego ogrodu. Podczas wieczornego rozkoszowania się ciszą i relaksem, lampiony będą stanowiły wartość dodaną każdej spędzonej chwili na tarasie. Ten dodatek, ma niewątpliwą umiejętność tworzenia wyjątkowej atmosfery wszędzie, gdziekolwiek się znajdzie.

Ceramiczne lampiony na halloween

Jesień to bez wątpienia jedna z najbardziej klimatycznych pór roku. Deszczowa pogoda sprzyja domowemu relaksowi i spędzania w nim więcej czasu. Warto zadbać o wyjątkowy nastrój panujący w mieszkaniu. Cerama Studio pomoże Ci wprowadzić się w jesienny czas i ozdobić mieszkanie lub dom odpowiednimi akcesoriami.
To co kojarzy się na z jesienią to kolorowe, barwne liście oraz pomarańczowe dynie. Nie można, nie wspomnieć o listopadowym Halloween. Dla niektórych to komercyjne święto, ale pamiętajmy, że ma ono pradawne, celtyckie korzenie. Lampiony wykonane w naszym studio pozwolą w magiczny sposób wprowadzić wyjątkowy nastrój panujący w tym czasie.

Filter