Filiżanki porcelanowe

Filiżanki porcelanowe to jakość premium. Posiadanie porcelany w domowych zbiorach to synonim elegancji, dobrego gustu i luksusu. Porcelanowy kubek czy filiżanka był kiedyś towarem deficytowym, na wagę złota. I pomimo upływu czasu, zmieniających się trendów i gustów nadal wiele osób wybiera porcelanową zastawę ze względu na jej ponadczasowe piękno. Porcelanowa filiżanka to doskonały prezent na wyjątkową okazję lub też unikatowy wyrób który pozwoli nam celebrować codzienne picie kawy czy herbaty.

Filiżanki porcelanowe do kawy

W mojej pracowni dostępne są porcelanowe filiżanki do kawy – duże czy też mniejsze do kawy espresso. Są one wykonane ręcznie z cienkościennej porcelany, bez użycia formy ceramicznej. Dość często dekorowane 11% złotem. Wzbogacone są o elementy które dodają im charakteru, takie jak: pastelowe kolory, kropki, kreski, złoto, czerń. W Cerama Studio każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno miłośnicy współczesnych form, jak i tych bardziej tradycyjnych.

Porcelanowe filiżanki do herbaty

Filiżanka do herbaty wykonana z porcelany wysokiej jakości, idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu oraz jako prezent dla osoby w każdym wieku. Zakup porcelany to inwestycja na lata, ponieważ jest ona ponadczasowa i pomimo upływu lat cieszy się popularnością. Porcelanowe filiżanki do herbaty, które wychodzą spod moich rąk, są precyzyjnie wykonane i niepowtarzalne. Wiele z egzemplarzy wykonanych jest tylko raz, nie powtarza się.

Filter