Talerze porcelanowe

Talerze porcelanowe wykonane ręcznie prze Cerama Studio – to niecodzienne i niepowtarzalne dopełnienie każdego posiłku. Talerze z porcelany wykonywane są z wysoko wypalonej, cienkościennej kamionki, szkliwione. Dekoracje każdego talerza są autorskie i wykonywane własną techniką. W naszej ofercie znajdziecie talerze porcelanowe na sztuki, komplet talerzy porcelanowych (zestaw talerzy 6 osób), talerze deserowe porcelanowe, talerze śniadaniowe z porcelany, do filiżanek i wiele innych.

Talerz porcelanowy

Talerz porcelanowy poza funkcjonalną rolą w czasie posiłku, powinien być również atrakcyjny pod względem designu. Wygląd estetyczny ma duży wpływ na odbiór wizualny, co jednocześnie oddziałuje na nasze wrażenia płynące ze spożywanego jedzenia. Z tego względu na Cerama Studio przygotowała ofertę talerzy porcelanowych na sztuki, w kompletach, w różnych kształtach i kolorach.

Porcelana talerze obiadowe

Porcelanowe talerze obiadowe oraz talerze śniadaniowe mogą stanowić dopełnienie każdego śniadania lub obiadu. Dodatkowo wykonane ręcznie – nadają atrakcyjności i świadomości, że ktoś włożył dużo serca, żeby wykonać takie wspaniałe wyroby. Takie porcelanowe zestawy na pewno zwrócą uwagę gości. Porcelanowy talerz śniadaniowy, czy obiadowy ze względu na tworzywo, z którego jest wykonany jest odporny na zarysowania, odbarwienia czy przybrudzenia. Dlatego też talerz porcelanowy dla dzieci również się sprawdzi. Na pewno będzie on świadkiem nie jednej ważnej chwili dziecka.

Talerze porcelanowe białe

O gustach i kolorach podobno się nie dyskutuje. Wpływ na wybór talerzy porcelanowych ma również ich wygląd. Czy wybrać klasyczne talerze porcelanowe białe? Czy zaszaleć i wziąć zestaw kolorowy? Na szczęście w ofercie Cerama Studio znajdą Państwo różne opcje. Co więcej, jeżeli lubisz kolor biały – ponieważ kojarzy Ci się z elegancją i tradycyjnością, ale jednocześnie brakuje Ci odrobinę szaleństwa, nie ma problemu. Niektóre porcelanowe talerze mają wyróżniające je dekoracyjne elementy.

Talerz deserowy porcelanowy

Talerz deserowy porcelanowy to standardowa część wyposażenia każdej kuchni. Jednak w wydaniu talerzy porcelanowych od Cerama Studio, handmade – nabierają innego znaczenia. Spożywanie ciasta lub innego deseru z takiego talerzyka porcelanowego, sprawi jeszcze większą przyjemność. Duży wybór talerzyków deserowych z porcelany sprawi, że z łatwością dobierzesz odpowiednie talerzyki według swoich upodobań.