Miski porcelanowe

Miski porcelanowe to przedmiot użytkowy, ale nie tylko. Może on sprawić, że codzienny wystrój Twojej kuchni lub jadalni stanie się wyjątkowy i oryginalny. Porcelanowe miski od Cerama Studio to uniwersalne naczynia, mające wiele różnorodnych zastosowań. Wykonane są z największą precyzją, starannością i sercem do sztuki. Każdy egzemplarz miski porcelanowej, wykonany jest ręcznie. Dlatego też każdy może się nieco różnić od siebie. Ale właśnie to nadaje niepowtarzalny charakter każdej sztuce miski.

Porcelanowe miski

Porcelanowe miski to naczynie, które wiele z nas używa każdego dnia. Stanowi wyposażenie każdej kuchni. Wykorzystywane jest również jako ozdoba w salonie – na małe przekąski lub owoce. Porcelanowe miski handmade, oprócz tego, że będą cieszyły nasze oczy każdego dnia, będą służyły przez wiele, długich lat. Miski porcelanowe są łatwe do czyszczenia i można je myć w zmywarce (oprócz tych ze złotymi dodatkami).

Miski ozdobne

Miski ozdobne wykonane z porcelany może być niebanalnym pomysłem na prezent dla osoby lubiącej wyjątkowe rzeczy. Miski ozdobne, ręcznie wykonane będą stanowiły dopełnienie każdego wnętrza. Miseczki idealnie sprawdzą się na drobne przekąski, orzeszki, oliwki. Różnorodność wzorów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie w Cerama Studio coś odpowiedniego dla siebie.

Białe miski porcelanowe

Białe miski porcelanowe to jedna z propozycji od Cerama Studio. Prosta, elegancka, ręcznie wykonana miska – z olśniewająco białej porcelany to pomysł, który sprawdzi się wszędzie. Białe miski porcelanowe, z elementami złota nadaje naczyniom wyrafinowanej elegancji. Ten rodzaj misek idealnie nada się na wyjątkową uroczystość lub spotkanie.

Porcelanowe miski do zupy

Porcelanowe miski do zupy od Cerama Studio i danie od razu inaczej smakuje. Babciny rosół, zupa krem, aromatyczny ramen lub domowa pomidorowa – potrzebuje wyjątkowej miski porcelanowej. Oryginalne miski, ręcznie robione, o nietypowych kształtach – to to co wyróżnia naszą pracownię.