Ceramiczny kubek ze złotem - handmade

Kubek ze złotem, a mówiąc precyzyjnie z kolorem złotym –  dodaje ceramice nutę elegancji, a także ożywia przedmiot. Wystarczy nawet niewielka ilość tego koloru, aby zupełnie odmienić charakter przedmiotu. Wszystkie kubki, które posiadamy w ofercie, powstają w naszej pracowni ceramicznej. Są ręcznie robione. Nie korzystamy z gotowych form, dlatego każdy nasz przedmiot jest inny – niepowtarzalny, unikatowy. Ceramiczny kubek ze złotem to świetny pomysł na prezent dla każdego miłośnika kawy czy herbaty. Poniżej przedstawiamy kubki do herbaty lub kawy ze złotem, dostępne w naszej pracowni.

Kubek ze złotym uchem

Kubek ze złotym uchem do idealny dodatek do każdego stylu. Klasyczne połączenie bieli z nutą złotej elegancji, idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie każdej  zastawy stołowej. Kubek ze złotym uchem będzie również dobrym wyborem – jeśli chcemy się napić porannej kawy czy herbaty. Jeśli interesuje Państwa wyłącznie kubek ze złotym uchem – poniżej prezentujemy kilka naszych prac.

Kubek biało złoty

Biel i złoto pasują do siebie od wieków perfekcyjnie. Połączenie tych dwóch kolorów to klasyczny minimalizm, który poprzez mieszanie wzorów potrafi zaskoczyć. W naszej pracowni proponujemy Państwu ciepłą biel, urozmaiconą złotymi dodatkami, które idealnie współgrają w ceramicznej przestrzeni. Zapraszamy do podejrzenia naszych kubkowych, biało-złotych propozycji. 

Kubek złotej rączki

Najczęściej “złota rączka” to częste określenie na kubek ze złotych uchem. To także świetny pomysł na prezent dla osoby zwanej “złotą rączką”, której również należy się chwila relaksu i luksusu, jakim jest wypicie kawy czy herbaty w kubku ze złotym uchwytem. Jeśli zatem szukają Państwo inspiracji na prezent, nie tylko dla”złotej rączki” – poniżej przedstawiamy przykłady takich kubków. 

Polecamy także filiżanki ze złotem

Ceramiczna filiżanka ze złotem, wypełniona po brzegi pyszną kawą lub herbatą, może być idealnym początkiem dnia, lub też miłym jego zakończeniem kiedy siadamy wieczorem do książki lub ulubionego serialu. Filiżanka opleciona złotym motywem to ponadczasowy wzór, który nigdy się nie znudzi. Filiżanki ze złotem idealnie wkomponują się do każdej stylistyki – od tradycyjnej, klasycznej po bardziej nowoczesną, a nawet glamour. Filiżanka z elementami złota będzie idealnym prezentem dla kawosza, a także dla miłośnika herbaty. Zapraszamy do obejrzenia naszych filiżankowych propozycji.

 

Kubek z elementami złota

Nie każdy kubek musi mieć złote ucho czy złotą obwódkę. Złoty kolor może przeplatać się w całkiem różnych miejscach na kubku. Może być wkomponowany w jakiś motyw, tworzyć nakrapiane zdobienia na całym kubku, lub stanowić jeden drobny element na nim. Tutaj jest pełna dowolność, ważne aby kubek, który wybierzemy umilał nam codzienną rzeczywistość i był dopełnieniem wypicia aromatycznej kawy czy herbaty. W naszej pracowni dysponujemy bogatą ofertą kubków z elementami złota. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego.