Filiżanka biało czarna

Filiżanka biało czarna to klasyka i elegancja w jednym. Oferujemy ręcznie robione filiżanki białe w czarne paski, kółka, kropki, kratki i inne zdobienia. Niektóre są wzbogacane złotem bądź innymi kolorami. Biel i czerń wpasują się zawsze. Porcelanowa filiżanka biało-czarna to świetny pomysł na prezent. Może występować ze spodkiem lub bez. Oferujemy także różne rozmiary filiżanek, w zależności od tego, czy częściej klient pije espresso czy raczej duże cappuccino. W naszym sklepie można również kupić ceramiczne filiżanki biało-czarne tworzone na specjalne zamówienie. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.

Filiżanki w czarno białe paski

Można śmiało stwierdzić, że filiżanki w czarno-białe paski to minimalizm i elegancja w jednym. Filiżanka w biało-czarne w paski od Cerama Studio wyróżnia się na tle innych filiżanek, jest ręcznie robiona i precyzyjnie wykończona. Często wzbogacamy ten wzór złotem, co tylko dodaje wyrazu i elegancji.

porcelanowe filiżanki białe czarne w Cerama Studio

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego w celu skompletowania własnego zestawu z porcelany. Oferujemy najwyższej jakości ręcznie robione produkty. Duży wybór wzorów i kolorów oraz możliwość stworzenia kolekcji na indywidualne zamówienie.