Filiżanka biała

Filiżanka biała z porcelany może być zarówno gładka jak i wzorzysta, połączona ze złotem, czernią lub innymi kolorami. W Cerama Studio wykonujemy klasyczne ceramiczne filiżanki białe – bardzo precyzyjne, ręcznie robione. Nasze ceramiczne filiżanki białe są zarówno eleganckie, jak i minimalistyczne, dlatego łatwo wkomponować je w styl pomieszczenia. Zobacz, jak dobrze może smakować kawa z ręcznie robionej porcelany. Oferujemy takie produkty, jak: biała filiżanka ze spodkiem, filiżanka biało-czarna, filiżanka biała ze złotym i filiżanka biała porcelana. Filiżanka do kawy biała to coś, co nigdy się nie nudzi. Może stanowić pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub dla siebie. Ręcznie robiona biała filiżanka to produkt, który zmieni jakość rytuału picia porannej kawy. Pięknie leży w dłoni, idealnie wyważona stanowi małe arcydzieło. Przekonaj się, jakie to ma znaczenie.

Biała filiżanka ze spodkiem

Wśród białych filiżanek w sklepie internetowym Cerama Studio duża część jest oferowana jako białe filiżanki ze spodkiem. Mały talerzyk dopełnia całość i tworzy mini zestaw do kawy lub herbaty. 

Filiżanka biało-czarna

Biel i czerń to klasyka, która wszędzie się sprawdzi. Niektóre z filiżanek biało-czarnych zostały dodatkowo wzbogacone złotym uchem bądź delikatnym zdobieniem w kolorze złota. To nadaje im wyrazu i elegancji. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich propozycji.

Filiżanki w sklepie Cerama Studio

Zobacz, co jeszcze możemy Ci zaoferować. Skompletuj swój zestaw z gotowych produktów z naszego sklepu lub skontaktuj się z nami w celu przygotowania unikalnej kolekcji dla Ciebie. Zapraszamy!