Cukiernica porcelanowa

Cukiernica porcelanowa od Cerama Studio to ręcznie wykonany produkt z cienkościennej, wysoko wypalonej porcelany szkliwiony. Każda cukiernica ceramiczna jest malowana i zdobiona ręcznie także 11% złotem. Oferujemy cukiernice o pojemności 190 ml, ale każdy produkt można stworzyć i dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. W naszej ofercie są takie cukierniczki, jak: ceramiczna cukiernica, cukiernica porcelanowa z łyżeczką, cukiernica biała, cukiernica czarna, cukiernica czarno biała, czarno złota cukiernica, cukiernica z porcelany szara i inne. Taka cukiernica ceramiczna z łyżeczką będzie się pięknie prezentować na stole podczas wizyty gości w domu lub na co dzień. To mały dodatek, który wpływa na wystrój kuchni i pokazuje, że gospodarz lubi bawić się dodatkami i ceni sobie wysokiej jakości wyroby ręczne. Poniżej znajdują się przykładowe cukiernice 

Cukiernica biała

Biała cukiernica to elegancki, minimalistyczny dodatek, który warto mieć w domu. Jakość wykonania, precyzyjne zdobienia oraz idealne wyważenie sprawiają, że jest to małe dzieło sztuki. Cukiernica biała z porcelany pięknie uzupełnia kolekcję i można łączyć ją z filiżankami o tym samym wzorze. Taki komplet to idealny pomysł na prezent dla osoby, która ceni sobie wysoką jakość produktów, a z picia kawy robi prawdziwy rytuał. 

Cukiernica czarna

Cukiernica czarna to elegancja, styl i zwrócenie uwagi. Czarna cukierniczka w połączeniu ze złotymi dodatkami powoduje, że nie da się przejść obok niej obojętnie. Proponujemy zestaw – czarna cukiernica i mlecznik z porcelany dla tych, którzy uwielbiają kawę z mlekiem i cukrem. Zamów cukiernicę i mlecznik czarny, a zobaczysz, że nawet ci, co nie słodzą, będą zainteresowani tym drobnym i pięknym naczyniem.

Cukiernica i mlecznik z porcelany

W pracowni Cerama Studio – ceramika artystyczna tworzymy także zestawy – cukiernica i mlecznik. Taki zestaw jest idealny, gdy przychodzą do nas goście i chcemy ich poczęstować kawą lub herbatą. Umila chwile i pozwala je bardziej celebrować.